Tesis Açıklaması

WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

"Haber Detay"

Tesis Açıklaması

Tesis Açıklaması

15 Mayıs 2024, 01:48

Tesis Açıklaması

Otel Mavi Beyaz, göz okşayan Akdeniz mimarisi ile hayranlık uyandıran denizini bütünleştiren bu Mavi Beyaz tablo, seyretmeye doyamayacağınız bir zevki yaşamanız için tasarlandı. İster kendisine ait plajında, isterseniz bahçesinde geçireceğiniz saatlerde, dalga hışırtısı veya cırcır böceği sesinden başka bir şey duymayacağınız, sakin bir dinlenceyi, rafine bir tatili, huzuru ve balayı oteli tercih edenlerin mekanıdır.

“Mavi”nin duruluğu ile “Beyaz”ın keyif veren huzurunda buluşalım… Konfordan ödün vermeden “İyi yaşam”, “iyi yemek” ve “iyi bir tatil” için büyüleyici anların keyfini sürmek istemez misiniz? Size güneşin doğudan doğup, batıdan battığını, dalgaların sesini, kekik ve limon ağaçlarının kokusunu, sadece bu bölgeye değer katan bademini, kıvrım kıvrım yol aldığınız ıssız bakir koylarını, mavi ve yeşilin buluştuğu eşsiz güzellikleri yazmakla buraya sığdıramayız. Burası Ege’yle Akdeniz’in birleştiği ve Datça’nın cam gibi deniziyle ünlü parlayan yıldızı Palamutbükü, sakinliği, bakir doğası, göz alıcı görkemiyle herkesi kendine hayran bırakan bir koy. Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Otel Mavi Beyaz ile huzur ve sükunetin tadını çıkarın, akşam odanızdan seyrettiğiniz dolunay geceye başka bir keyif katarken, sabaha da eşsiz bir kahvaltıyla güne başladığınızı şimdiden hayal edin. Otel Mavi Beyaz olarak isteğimiz, sunacağımız kişiye özel hizmet ayrıcalığımız ile bulunduğumuz destinasyonun doyumsuz güzelliklerini siz misafirlerimize hizmet olarak yaşatmaktır. Niş ve kaliteli hizmet anlayışı ile edindiğimiz misyon doğrultusunda her gün muhteşem deniz ve doğa manzaralı odalarımız da huzurlu uyanacak, şehrin kalabalığından uzak harika bir sessizliğin hakim olduğu insanı sakinleştiren atmosferimizde sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayacaksınız. A la Carte restoran, dünyaca ünlü Master Şef Tevfik Alparslan’ın seçkin mutfaklarından öncü olduğu yerel coğrafi ürünleri harmanladığı örnekleri bu sezon itibari ile Mavi Beyaz Otel’de, Datça Lokanta Tevfik olarak göreceksiniz. Ayrıca Louise Hanım’ın en lezzetli tatlı dolabından seçeceğiniz tatlılar damaklar da harika izler bırakacağınızdan eminiz. Biz sizleri bu tatil deneyimi için Otel Mavi Beyaz’a davet ediyoruz.

Tesis Lokasyon Bilgileri

Ege ile Akdeniz’i buluşturan Datça’nın incisi Palamutbükü’nde, Datça Yarımadası’nın en güzel yerinde, muhteşem bir denizin hemen kıyısında yer almaktadır.