Güncel Makaleler

En taze yazılar.

Otellerin İncisi Mavi Beyaz

04Mar

Palamutbükü yer ve mekân olarak ülkemizin en beğenilen ve ne çok tercih edilen tatil yerleşim yerlerinden biridir. Eğe ve Akdeniz’in birleşim noktası olan inci hükmündeki mekânda kurulan mavi beyaz otel ise verdiği hizmet ve kalitesi ile alanında uzman ve başarılı bir kuruluştur. Tüm özel davetlerinizi verebileceğiniz donanımda mimariye sahip olan otel sadece yaz ayları için değil kış aylarında da açık olup her türlü hizmeti vererek alanında en önde gelen otel işletmeciliğini sürdürmektedir.

Datça Yarımadasında bulunan ve muhteşem bir tatil yerleşim yerinde kurulan otel iç ve dış mimarisiyle dikkat çekmektedir. Ayrıca bu bölgeye gelip bu manzarayı görmeden gitmeyeceğiniz tüm denizin güzelliğini tüm odalardan görülebilecek şekilde mimarisi oluşturulmuştur.

Bölgede kurulan ve tatil amaçlı inşa edilen palamutbükü otel seçenekleri içinde mavi beyaz oteli sadece tatil için oluşturulmayıp her türlü davetlere ve olanaklara imkân sağlamaktadır. Kendi alanında profesyonel olarak çalışan otelin tüm ekibi gerekli beceri ve bilgiye sahip olup hizmetin en üst seviyelere ulaşması için tam zamanlı çalışmaktadır. Temizlik, titizliği ve güler yüzlü personeli, tüm lezzetlerin bulunacağı yemekhanesi, tam kapasiteli masaj salonları, plajı ve birbirinden özellikli odaları ile sizi zengin çeşitlilikte bir seçenek beklemektedir.

Datça otel seçenekleri içinde keyifli ve huzurlu bir otel geçirmek istiyorsanız mavi beyaz oteli tam aradığınız gibi bir tercih olacaktır. Otel içinde oldukça rahat edeceğiniz imkânlar sunulmakta olup manzarası ile de tüm görselliği tamamlamaktadır. Otelin odaları oldukça donanımlı olup size ev ortamını aratmayacak doğallıkta ve tatil için gerekli tüm özellikleri taşımaktadır. Dört, üç, iki ve özel odaları ile tek ya da aileniz ile tutabileceğiniz odalarda ev ortamı havasında mükemmel bir zaman geçirebilirsiniz. Denize en yakın ön blok dairelerde, bahçe katlı ve verandalı olan çok özel bal badem odaları ile en lüks tatil seçeneği de sizi beklemektedir. Verandalı ve balkonlu odaların yanında standart oda tercihleri ile de her bütçe ve duruma göre seçenekleri bulunmaktadır.

Aşk, sevgi ve balayı oteli olarakta isimlendirilmesi mümkün olan otel yeni evli çiftlerin beraber ilk geçirecekleri zamanlar için mavi beyaz otelini tercih etmeleri ile ayrıcalıklı olacaklardır.

YORUM YAZIN