Güncel Makaleler

En taze yazılar.

Palamutbükü

17Mar

Tatilcilerin vazgeçilmez durağı elbette yeşil ile mavinin birleştiği bir tatil bölgesidir. Ege ile Akdeniz’i buluşturan Palamutbükü ile Ege & Akdeniz mimarisini oluşturarak hayranlık uyandıran Mavi Beyaz Otel seyrine doyum olmayan eşsiz deniz manzarasıyla ve denize yakınlığıyla tatilcilerin vazgeçilmez adresi olmaktadır.

Berrak denizi, göz kamaştıran mimarisi ve eşsiz lezzetleriyle birleşen Egenin incisi Datça’da sakin, stresten uzak dinlendirici bir tatil yapmaya ne dersiniz. Gün geçtikçe artan oteller hizmet ve kaliteyi artırmış elbette Mavi Beyaz Otel de ondan nasibini fazlasıyla alarak müşterilerine yaz – kış hizmet vermektedir. Datça’ya bağlı Palamutbükü otel olarak Yaka Köyü’nde Mavi Beyaz Otel olarak hizmet sunmaktadır. Gerek konumu gerekse denize yakınlığıyla deniz severlerin vazgeçilmez adresi olan otel yörenin en iyi balıkçısı olarak bilinen Knidos’lu Nuri Dayı’nın oltasıyla tuttuğu Lağos, Orfoz, Sinarit, Fangri gibi balık çeşitlerinden tutun da deniz börülcesine zeytinyağlı yemeklerine kadar çeşit çeşit yemek mönüleriyle hizmet sunmaktadır. Datça otel hizmetlerinize baktığınızda Palamutbükü’nde gerek tecrübeli personeli gerekse sunduğu temiz ve titiz çalışma anlayışıyla müşterilerinin memnuniyetini amaç edinen Mavi Beyaz Otel çeşitli standartlarda sunduğu odalar ile bölgesinde hatırı sayılır otellerdendir. Eşsiz sahile sahip olması ve doğayla iç içe olmasıyla Palamutbükü, 2 km’lik sonsuza açılan mavilikte denizi olan bir yer. Yeni evlenecekler için plaj düğünü ile yeni evlenenler için ise balayı oteli olarak hizmet vererek çok yönlü hizmetine devam etmektedir. Mavi Beyaz ambiyansı ile plaj düğünleri ile mutluluğa giden yolda unutulmaz düğünleri ile ve düğün sonrası balayıyla unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz.

Masaj ve terapi odalarıyla ayrıca müşterilerine hizmet sunan otel unutulmaz günlerinizi yaşayacağınız ve gelecekte, geçmişe şöyle bir baktığınızda huzur dolu anlarınız olduğunu hatırlatacak bir otel olarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

YORUM YAZIN